Ime i prezime:

Ustanova:

email adresa:

Predsednik udruženja:
Profesor Dr Sanja Simić-Ogrizović
Klinika za nefrologiju KCS - Pasterova 2, 11000 Beogradssogrizovic@gmail.com
Prim. Dr Ivko MarićZavod za endemsku nefropatiju - Đorđa Kovačevića 27, 14220 Lazarevacnefropatija@eunet.rs
Prof. Dr Dragan JovanovićKlinika za nefrologiju VMA - Crnotravska bb, 11000 Beogradnefron_drjovanovic@yahoo.com
Prof. Dr Radomir NaumovićKlinika za nefrologiju KCS - Pasterova 2, 11000 Beogradradomirnaumovic450@gmail.com
NS Prim. Dr Gordana PekovićOdeljenje za nefrologiju KBC Zemun - Vukova 9, 11080 Zemunsanmil@beotel.net
Doc. dr Branka MitićKlinika za nefrologiju KC Niš - Bul. Zorana Đinđića 48,18000 Nišdmmitic@ptt.rs
Doc. Dr Dejan ĆelićKlinika za nefrologiju i kliničku imunologiju KC Vojvodine - Hajduk Veljkova 1-3, 21000 Novi Sad
celic.dej@gmail.com
Dr Tatjana DamjanovićKBC Zvezdara - Dimitrija Tucovića 161, 11000 Beograddamtanja@beotel.rs
Dr Svetlana PejanovićKlinika za nefrologiju KCS - Pasterova 2, 11000 Beogradsvetlanapejanovic@yahoo.com


NADZORNI ODBOR


   

Ime i prezime:

Ustanova:

email adresa:

Prim. dr Jovan PopovićKBC Zvezdara - Dimitrija Tucovića 161, 11000 Beogradjovepo@sbb.rs
Prim. dr Miomir ProkopovićZC Leskovac - Svetozara Markovića 116, 16000 Leskovacprokatao@gmail.com
Doc. dr Zorica DimitrijevićKlinika za nefrologiju KC Niš - Bul. Zorana Đinđića 48, 18000 Nišzorikad@yahoo.com
Dr Mila LazarevićKlinika za urologiju i nefrologiju KC Kragujevac - Zmaj Jovina 30, 34000 Kragujevacmilalazarevic@gmail.com
VNS Dr Milan StošovićKlinika za nefrologiju KCS - Pasterova 2, 11000 Beogradmilanst@eunet.rs

Ime predsednika nadzornog odbora biće naknadno postavljeno.


Prethodni predsednici udruženja:


1. Prof. dr Vidojko Đorđević

2. Prof. dr Slobodan Čurić

3. Prof. dr Steva Plješa

4. Prof. dr Nada Dimković

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0